"Harcos, küzdelmes mérkőzésről" sikerült elhoznunk a három pontot

Zagyvaszántói SE

Vasárnap a bajnokság hatodik helyezettjéhez látogattunk, ahonnan 2:4-es győzelemmel tértünk haza.

Fotó: Hatvanonline

Az atkáriaknak már az első percben sikerült gól lőnünk Kratofil Csaba jóvoltából, majd a 30. percben Juhász Tomika talált be. A félidő vége előtt egy szögletből szépítettek az atkáriak.

A második félidőben a csereként beálló Makalicza Norbi a 60. percben szerzett találatával növelte az előnyünket, majd a 74. percben ismét Juhász Tomika szerzett gólt. Az atkáriaknak a 84. percben egy kapushibát követően sikerült szépíteniük, így végül 2:4-re győztünk.

Azt senki sem vitatja, hogy ez egy rendkívül fontos győzelem volt a számunkra, főleg annak tudatában, hogy a hétvégén igazi szomszédvári rangadóra kerül sor, hiszen az eddig száz százalékos Lőrinci csapata látogat hozzánk.

Atkári SE - Zagyvaszántó SE 2:4 (1:2)

Fekete R. - Molnár M., Szabó G., Gyetvai N., Koren V. - Juhász Zs. (Kovács Z., 70.), Szita R., Jakus M. (Makalicza N., 46.), Gál B. (Fodor G., 82.) - Kratofil Cs. (Nagy T., 72.), Juhász T. (Molnár T., 89.)

Gólszerzők: Kratofil Csaba (1.), Juhász Tamás (30., 74.), Makalicza Norbert (60.)

Jók: Kratofil Csaba, Juhász Tamás, Szita Richárd, Molnár Milán, Szabó Gábor

Az U19-es csapatunk 3:6-os győzelmet aratott.

atkár,bajnokság,gyöngyösi misi,hírek,juhász tamás,kratofil csaba,makalicza norbert,meccsinformáció,zagyvaszántó