Győzelem a szomszédvári rangadón

Zagyvaszántói SE

4:1-es győzelmet arattunk az Apci TE csapata ellen a bajnokság harmadik fordulójában.

Fotó: HEOL / Czímer Tamás

A mérkőzést követően Gyöngyösi Misi a következőt nyilatkozta: sportszerű csapat ellen az első félidei játék alapján megérdemeltük a győzelmet. További sok sikert az apci csapatnak!

A hétvégét a tavaly tragikus hirtelenséggel elhunyt Nagy Norbert törzsszurkolónknak ajánljuk, aki a hétvégén ünnepelte volna születésnapját. Sosem feledünk Nagyi!

Zagyvaszántó SE - Apci TE 4:1 (3:0)

Fekete R. (Mega I., 75.) - Molnár M., Koren V., Cseh J., Gyetvai N. - Gál B., Juhász Zs. (Szita R., 56.), Makalicza N. (Molnár T., 65.), Fodor G. (Kovács Z., 49.) - Kratofil Cs. (Juhász K., 75.), Juhász T.

Gólszerzők: Juhász Tamás, (26.), Kratofil Csaba (30., 42.), Kovács Zoltán (74.)

Jók: mindenki

Kiállítva: Cseh János (89.)

Az U19-es csapatunk 0:1-es vereséget szenvedett.

apc,bajnokság,gyöngyösi misi,juhász tamás,kovács zoltán,kratofil csaba,meccsinformáció,zagyvaszántó