Vereség hazai pályán

Zagyvaszántói SE

2:3-as vereséget szenvedtünk szombaton a Vámosgyörk csapatától.

Fotó: HEOL / Czímer Tamás

A vendég alakulat már a 8. percben vezetést szerzett ellenünk, amit még két gólnak kellett követnie, hogy egy perccel később Makalicza Norbi szépíteni tudjon. A második játékrészben még Juhász Tamásnak sikerült szépítenie, de sajnos "a két gólunk mellett rengeteg helyzetet kihagytunk" és nem tudtunk egyenlíteni.

Gyöngyösi Misi szerint a "döntetlen igazságosabb lett volna".

Zagyvaszántó SE - Vámosgyörki SE 2:3 (1:3)

Mega I. - Molnár M. (Koren V., 52.), Szabó G., Juhász T., Juhász Zs., Makalicza N. (Jakus M., 46.), Gyetvai N., Nagy T. (Kratofil Cs., 46.), Szita R., Fodor G., Kovács Z.

Gólszerzők: Makalicza Norbert (25.), Juhász Tamás (58.)

Jók: Kovács Zoltán, Gyetvai Norbert, Juhász Zsolt, Juhász Tamás

Az U19-es csapatunk 0:8-as vereséget szenvedett.

bajnokság,gyöngyösi misi,hírek,juhász tamás,makalicza norbert,vámosgyörk,zagyvaszántó