Megvan!

Zagyvaszántói SE

Vasárnap egy döntetlen is elég volt ahhoz, hogy bennmaradjunk a megye 2-ben. Persze ehhez kellett az Apc - Petőfibánya meccs döntetlenje.

Vasárnap 17 órakor léptünk pályára a bajnokság harmadik helyén álló Visonta csapata ellen. Győzelemmel mindenképpen bebiztosítottuk volna nyolcadik helyünket, és ezzel bennmaradásunkat a megye kettőben. Döntetlen vagy vereség esetén viszont arra volt szükség, hogy az Apc - Petőfibánya mérkőzésen döntetlen vagy petőfibányai vereség szülessen.

Kratofil Csaba hatalmas szabadrúgásgóljával 0:1-es vezetést szereztük, ám a hazai csapat egy semmiből jött góllal egyenlítettek még az első félidőben. A második játékrészben mindkét csapatnak megvolt a lehetősége a gólszerzésre, végül maradt az 1:1-es döntetlen.

Az Apc - Petőfibánya mérkőzés végül 2:2-es döntetlennel zárult, ezzel a Szántó bennmaradt a megye 2. osztályban és nyolcadik helyen zárta a bajnokságot.

A mérkőzést követően Gyöngyösi Misi a következőt nyilatkozta: szeretném minden játékosomat megdicsérni, akik egy emberként nagyot küzdve és nagyon jó játékkal döntetlent értek el a Visonta otthonában.