Gyöngyösi: hat az idegekre

Zagyvaszántói SE

Nagyarányú, 6:0-ás vereséget szenvedett csapatunk a szomszédvári rangadón. Rémálom.

Így látta Gyöngyösi Misi vezetőedző a mérkőzést: az első félidőben három pontrúgásból három gólt szereztek a hazaiak. Szerinte ott még volt esélyünk a gólszerzésre, de helyzeteink rendre kimaradtak.

A második félidőben az ellenfél 10 emberrel játszott, ahelyett, hogy mi lőttünk volna gólt, a lőrinciek tették meg helyettünk.

Nagyon szégyellem magam az eredmény és a lélektelen játék miatt is. Ez elsősorban az én hibám.

Lőrinci - Zagyvaszántó 6:0 (3:0)

Lipusz R. - Molnár M. (Tóth M. 69.), Szabó G., Szaka I. (Molnár T. 86.), Verebélyi I., Cseh J. - Gál B. (Illés G. 69.), Juhász Zs. (Sági 69.), Juhász K. (Szita 46.) - Juhász T., Kratofil Cs.

(Fotó: HEOL)