Vereség a tavaszi nyitányon

Zagyvaszántói SE

Fájó vereséggel kezdtük a tavaszi rajtot, a 93. percben kaptunk ki a második helyezett Hatvani Lokitól.

Gyöngyösi Misi a mérkőzést követően úgy nyilatkozott, hogy "több mint bosszantó" egy mérkőzést a 93. percben elveszíteni. Felidézte az Ecséd elleni mérkőzésünket, amikor mi győztünk a 93. percben, és hogy "mekkora különbség van a két meccs között az érzelmeket tekintve". Kifejtette: sajnálja a csapatot, mert sokáig 10 emberrel játszották a meccset (a 63. percben kiállították Cseh Jánost), és nem tudták megszerezni az egy pontot.

Végül reményét fejezte ki, hogy a következő mérkőzésen ki tudjuk javítani a hibáinkat.

Zagyvaszántó - Hatvan Lokomotív 0:1 (0:0)

Fekete R. - Szaka István, Szabó Gábor, Here Richárd, Molnár Milán (Verebélyi István 83`) - Tóth Martin (Cseh János 56`), Juhász Zsolt (Juhász Krisztián 86`), Makalicza Norbert, Gál Balázs - Juhász Tamás (Szita Dávid 92`), Kratofil Csaba